GEKA’DAN OSB’LER, ÖZEL SEKTÖR ve BELEDİYELERE YÖNELİK “KAYNAK VERİMLİLİĞİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ DESTEKLERİ” ETKİNLİĞİ

Kaynak Verimliliği Etkinliği 13-14-15 Ekim 2021

GEKA’DAN OSB’LER, ÖZEL SEKTÖR ve BELEDİYELERE YÖNELİK “KAYNAK VERİMLİLİĞİ VE YENİLENEBİLİR ENERJİ DESTEKLERİ” ETKİNLİĞİ.

Ajansımız, ilgili Bakanlıklar, diğer kurum ve kuruluşlarda görevli AB Fonları ile Ulusal ve Uluslararası Destek Mekanizmaları konularında uzman bir ekip ile birlikte 13, 14 ve 15 Ekim 2021 tarihlerinde, üç gün süreyle, “Kaynak Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Destekleri Hakkında Bilgilendirme Webinarı” düzenleyecek.  

Organize Sanayi Bölgesi temsilcileri, Sanayi Kuruluşları ve İl/İlçe Belediyelerine yönelik farklı günlerde düzenlenecek webinar etkinliğinde, kaynak verimliliğine yönelik temel kavramlar açıklanacak ve yenilenebilir enerji desteklerine ilişkin bilgilendirme yapılacak.

Genel olarak, Yenilenebilir Enerji Yatırımları, Enerji Verimliliği Destekleri ile Ulusal ve Uluslararası Fon Kaynaklarının ele alınacağı webinar etkinlikleri sabahtan Türkiye Sürdürülebilir Enerji Finansman Programı (Turseff) ile başlayıp öğleden sonra ulusal ve uluslararası desteklerin tanıtımı ile devam edecektir.

Toplantı zoom üzerinden gerçekleştirilecektir, konuşmacılar ve program içeriğine yönelik bilgi ve kayıt için aşağıdaki linklere tıklayınız.

OSB Müdürlüklerine yönelik webinar için tıklayınız.

Özel Sektöre yönelik webinar için tıklayınız.

Belediyelere yönelik webinar için tıklayınız.

OSB Müdürlüklerine Yönelik Kaynak Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Destekleri Hakkında Bilgilendirme Webinarı Programı
Özel Sektör Temsilcilerine Yönelik Kaynak Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Destekleri Hakkında Bilgilendirme Webinarı Programı
Belediyelere Yönelik Kaynak Verimliliği ve Yenilenebilir Enerji Destekleri Hakkında Bilgilendirme Webinarı Programı
  • Her Hakkı Saklıdır © 2020 |
  • geka.gov.tr