“DİJİTAL DÜNYA DİJİTAL GELECEK” WEBİNARLARI İÇİN KAYITLAR BAŞLADI!

Güney Ege Kalkınma Ajansı bölgede öne çıkan tekstil, giyim ürünleri, makine, teçhizat, gıda ve içecek ürünleri imalatı gibi sektörlerde dijital ve kurumsal dönüşümü hızlandırarak gelir ve karlılık düzeyinin artmasına katkı sağlanması amacıyla “İmalat Sanayide Kurumsallaşma ve Dijital Dönüşüm Sonuç Odaklı Programı”nı yürütmektedir. Bu kapsamda 21-22-23 Aralık 2021 tarihlerinde “Dijital Gelecek Dijital Dünya” başlığı altında webinar oturumları düzenlenecektir.

Üç gün boyunca sürecek beş oturumda dijital dönüşümün çeşitli aşamalarında rol oynayan sektör profesyonelleri, sivil toplum kurumu temsilcileri, akademisyenler ve üreticiler dijital dönüşümü insan, iş süreçleri ve teknoloji unsurlarıyla ele alacaktır. 21 Aralık Salı günü “21. Yüzyılın Petrolü = Veri” ve “Akıllı Makineler Çağı = Makinelerin Yükselişi” oturumları; 22 Aralık Çarşamba günü “Dijital Evrene Giriş: Matriks Evreni ve Metaverse” ve “İnsansız (Hatasız) Fabrikalar” oturumları; webinar serisinin son günü olan 23 Aralık’ta ise Güney Ege için kritik öneme sahip turizm sektörünün dijital dönüşümü hakkındaki “Teknoloji Çağı ve Turizm” oturumu gerçekleştirilecektir. Oturumlarda yer alacak konuşmacılar hakkında ayrıntılı bilgiler görsellerde paylaşılmaktadır.

Webinar oturumları ile işletmeler kendi iş süreçlerine benzer alanlarda uygulanan başarı örnekleri hakkında bilgi alırken ülkemizdeki iyi uygulama örnekleri ile buluşmaları sağlanacaktır. Düzenlenecek organizasyon vesilesiyle dijital dönüşüm alanında başarılı işletmelerin tecrübeleri Güney Ege’deki işletme ve üreticilere aktarılacaktır.

 

Etkinlik tarihleri: 21-22-23 Aralık 2021

Kayıt: https://bit.ly/3s78Hxl

Webinar’ı canlı izlemek için: https://youtu.be/DzhSyi9CllQ

  • Her Hakkı Saklıdır © 2020 |
  • geka.gov.tr