Sektörel Destekler ve Raporlar

Denizli Yatırım Destek Ofisi faaliyetleri kapsamında, ildeki yerel kurum/kuruluş temsilcileri ile işbirliği sağlanmaktadır. Bu çalışmalardan en somut olanlarından biri Organize Sanayi Bölgeleri ile yapılan yatırımcı firmalara yönelik teşvik bilgilendirme faaliyetleri ile yatırım olanaklarını tanıtmak üzere yatırımcı ve/veya heyet ağırlama çalışmalarıdır. Bu kapsamda, Çardak OSB Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde gerçekleştirilen OSB’de yatırım yapmayı planlayan yatırımcılara yönelik teşvik danışmanlığı faaliyetlerine ilişkin bilgi notuna aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-Denizli YDO Çardak OSB Teşvik Faaliyetleri İçin Tıklayınız.

 

Denizli’de turizm ve sağlık sektörlerindeki potansiyelden daha fazla yararlanılmasına katkı sağlamak üzere, yatırım süreçleri, potansiyel, ilgili destekler, teşviklere ilişkin bilgi ve yönlendirici diyagramların bulunduğu kitabımıza aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-Denizli'de Turizm ve Sağlık Sektörleri İçin Tıklayınız.

 

Ticaret Bakanlığının yatırımlarda devlet yardımları teşvikler dışında sağladığı fuar desteklerinden pazar araştırması desteklerine, yurtdışı birim, marka ve tanıtım faaliyetlerinin desteklenmesinden döviz kazandırıcı hizmet ticaretinin desteklenmesine kadar 14 ayrı desteği hakkında açıklamalar içeren kitabımıza aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-Ticaret Bakanlığı Destekleri İçin Tıklayınız.

 

Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik kamu kurumları, vakıflar, bağımsız kuruluşlar, büyükelçilikler, Birleşmiş Milletler ve Avrupa Birliği tarafından verilen desteklere ilişkin açıklamalar içeren kitabımıza aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

-Sivil Toplum Kuruluşlarına Yönelik Destekler İçin Tıklayınız.

 

Sektörel Destekler ve Raporlar için hazırlanan diğer dokümanlara ise aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.